همواره بازی با حفاری سخت بوده، امتیازات ناظران به داورها رفاقتی است

به گزارش لوکو، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: در هر تیمی که بوده ام و مقابل ملی حفاری بازی نموده ام، همواره بازی سخت و البته آن برد لذت بخش بوده است.

همواره بازی با حفاری سخت بوده، امتیازات ناظران به داورها رفاقتی است

رضا لک پس از پیروزی تیمش در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال کشور برابر ملی حفاری، اظهارکرد: بازی بسیار خوب و جانانه ای بود. تیم حفاری از تیم های باسابقه و باقدمت لیگ است که تقریبا یک هفته پیش در اهواز توانست تیم خوب مس سونگون را شکست دهد.

به گزارش لوکو، وی ادامه داد: برای بازی امروز، نیمی از بازیکنان مان را به دلیل محرومیت و مصدومیت در ساری جا گذاشتیم و تمام موجودی ما یازده بازیکن بود و نتوانستیم با تیم کامل به اهواز بیاییم. می دانستیم اگر به تیم ملی حفاری فضا دهیم، ما را اذیت خواهد نمود و کوشش کردیم از نیمه دفاع کنیم و فضاهای موجود را ببندیم.

سرمربی تیم فوتسال شهفرایند ساری خاطر نشان کرد: کوشش کردیم بازی را به سمتی ببریم تا ملی حفاری چیزهای جدیدی را در این بازی امتحان کند. خدا را شکر تمام اتفاقات خوب در این ملاقات برای ما افتاد و تواستیم فضاها را ببنیدیم و گل هم بزنیم. ضمن اینکه دو سه موقعیت ایده ال نیز داشتیم. همچنین در هشت دقیقه، یک دفاع خوب انجام دادیم که البته در پاورپلی یک گل دریافت کردیم اما در ادامه باز هم خوب کار کردیم و باز هم گل زدیم. خوشحالم و خدا را شکر می کنم و از بازیکنانم قدردانی می کنم.

وی بیان کرد: در هر تیمی که بوده ام و مقابل ملی حفاری بازی نموده ام، همواره بازی سخت و البته آن برد لذت بخش بوده است. شرایط حساس جدولی نیز مطرح بود و جا دارد بابت بازی خوب بازیکنانم از آن ها قدردانی کنم.

لک درباره اعتراض نیمکت تیمش در جریان بازی به داوری نیز گفت: دلیل آن داور بازی بود. از نیمه اول شاهد اشتباهات مکرر داوری بودیم و شاه کار این قضاوت، پنالتی بود که داور به سود ملی حفاری بیان کرد. همین داور در بازی با ورامین نیز سه امتیاز را از ما گرفته بود و اینجا نیز مجددا این اتفاق رخ داد. البته ما باید کمی خودمان را کنترل کنیم.

وی گفت: بازی در دقایق پایانی سخت شد و وقتی هم تیم حریف پاورپلی کرد، کار سخت تر شد. من امروز در ترکیب اصلی ام از دو بازیکنی استفاده کردم که زیر 20 سال بودند. کار با چنین بازیکنانی سخت است زیرا تجربه اول شان بود. وقتی تیمی به اهواز می آید باید حتما برنامه ریزی شده کار کند زیرا در غیر این صورت اتفاقات بدی برای آن رخ می هد.

سرمربی تیم فوتسال شهفرایند ساری در پاسخ به این سوال که آیا اعتراضات مکرر شما به داوری ها در فرایند قضاوت ها تاثیری داشته است؟ بیان کرد: نه، به هیچ وجه تاثیری نداشته است زیرا مشکل اصلی داوری این است که آن دوستانی که به عنوان ناظر داوری در سالن حاضر می شوند، امتیازی که به داوری می دهند روی رفاقت است. اگر امتیازات درست و خارج از رفاقت به داوران داده گردد و وقتی یک داور ضعیف کار می نماید، در گزارشات خود این موضوع را قید نمایند، عملکرد داوران بهتر می گردد. در غیر این صورت لطمه را تیم ها می خورند. من از این داوری ها آسیب دیده ام و سال جاری سالی بوده است که شش هفت هفته را به دلیل اعتراض به داوری از کنار زمین اخراج شده ام و از صندلی بازی را دیده ام.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 664

به "همواره بازی با حفاری سخت بوده، امتیازات ناظران به داورها رفاقتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همواره بازی با حفاری سخت بوده، امتیازات ناظران به داورها رفاقتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید