نایب قهرمانی استقلال را تبریک می گویند، قهرمانی تراکتور را نه!

به گزارش لوکو، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور درباره شرایط این تیم گفت: در فینال جام حذفی، به ما اعلام کردند که اجازه ورود تماشاگران را نمی دهیم، اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم، حدود 4 هزار هوادار استقلال را دیدیم که حتی آقای بهاروند نیز می خواستند بازی را تعطیل کنند!

نایب قهرمانی استقلال را تبریک می گویند، قهرمانی تراکتور را نه!

وی اضافه کرد: همیشه می گفتند که زنوزی دو تیم دارد، مگر می شود بین فرزندان تفاوتی قائل شد؟ فوتبال همچون فرزند است. وزیر ورزش، نایب قهرمانی تیم استقلال در لیگ را تبریک می گوید، اما قهرمانی تراکتور در جام حذفی را تبریک نگفت و بعد از قهرمانی تراکتور، در خصوص مسائل استقلال صحبت می کند!

مالک باشگاه تراکتور توضیح داد: من از صداوسیما گله مندم. حتی دوربین و مجری صداوسیما، از گلزنی های تراکتور ناراحت می شد. در برنامه فوتبال برتر، به جای بررسی تیم تراکتور، علت نتیجه نگرفتن استقلال را بررسی می کنند. آیا این عدالت است؟! واقعا متاسفم. باید قبول کنید که تیم تراکتور، فوتبال ایران را از دوقطبی بودن خارج کرده است و نمی شود این تیم را نادیده گرفت. چرا باید در تریبونی که متعلق به 80 میلیون ایرانی است، طرفداری تیم های خاصی شود؟ این که حق تیم های شهرستانی را فدای تیم های خاص کنیم، عدالت نیست.

زنوزی که با رادیو ورزش صحبت می کرد یادآور شد: برای فصل آینده، سعی می کنیم که شاکله اصلی را حفظ کنیم. تیم ما در فینال جام حذفی با کمبود بازیکن روبرو شده بود و از آقای ساکت الهامی، کادرفنی و تمام بازیکنان تشکر می کنم که با دست بسته توانستند به مقام قهرمانی برسند. وقتی در بازی حساس فینال، دو بازیکن جوان مستعد وارد زمین می شود، این نشانگر بسته بودن دست کادر فنی تیم بوده و قهرمانی با این تیم کار بزرگی است. 25 سال است که باشگاه داری می کنم و نمی توانید یک مربی و بازیکن را پیدا کنید که بگوید، زنوزی در امور فنی و مدیریتی باشگاه دخالت می کند.

وی در خصوص فسخ قرارداد رشید مظاهری نیز توضیح داد: مظاهری قراردادش را یکطرفه فسخ و قبل از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان، تمرینات تیم را ترک کرده است. این بازیکن با ما قرارداد دارد و هر تیمی که با مظاهری وارد مذاکره شود، از آن شکایت می کنیم. فدراسیون فوتبال، قرارداد توافقی را ثبت نمی کند و ما نیز با رشید مظاهری هیچ قرارداد توافقی نداشتیم. برای من مهم تر از همه چیز تراکتور است و به سایر باشگاه ها احترام می گذارم. منافع تراکتور را به هیچ کس نمی دهم و خط قرمز من در ابتدا منافع کشورم و سپس منافع تراکتور است.

مالک باشگاه تراکتور ادامه داد: هواداران می گویند که مظاهری در زمان بدی تیم را ترک کرده و از محمدرضا اخباری تشکر ویژه ای دارم که با وجود مصدومیت شدید، به خاطر تراکتور درون دروازه ایستاد و با اینکه اخباری دروازه بان خیلی بزرگی است، اما تا کنون هیچ گاه گله ای بابت نیمکت نشینی نکرده و بسیار اخلاق مدار است. هواداران می گویند که باید مظاهری در تیم بماند، اما حتی روی نیمکت هم ننشیند و روی سکوها باشد. مظاهری بازیکن ملی پوش است، اما حرفه ای نیست و باید به قراردادی که بسته پایبند باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1182

به "نایب قهرمانی استقلال را تبریک می گویند، قهرمانی تراکتور را نه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب قهرمانی استقلال را تبریک می گویند، قهرمانی تراکتور را نه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید