مسدود شدن آزادراه تهران، شمال و ترافیک سنگین تر در جاده چالوس

به گزارش لوکو، معاون مرکز مدیریت راه های کشور خاطرنشان کرد که به علت مسدود شدن آزادراه تهران- شمال طی روز های گذشته، ترافیک در سایر محور های شمالی به ویژه محور چالوس بیشتر شده است که به گفته مسئولان آزاد راه احتمال ادامه داشتن عملیات کارگاهی، در آزادراه وجود دارد.

مسدود شدن آزادراه تهران، شمال و ترافیک سنگین تر در جاده چالوس

به گزارش ایسنا، مهدی مخبر درباره آخرین شرایط محور های مواصلاتی کشور اظهار کرد: قطعه یک آزاد راه تهران - شمال در جهت های رفت و برگشت به علت انجام عملیات کارگاهی، ریزش برداری و پاکسازی جهت بر اساس آنچه شرکت آزاد راه تهران - شمال اعلام نموده تا ساعت 24 فردا سوم آبان ماه مسدود است و محتمل است عملیات ریزش برداری و نهایتا بازگشایی این جهت بیشتر به طول بیانجامد.

وی اضافه نمود: با توجه به مسدود بودن آزادراه تهران - شمال ترافیک سنگین تری در روز های گذشته در محور های شمالی داشتیم و بر اساس آخرین شرایط گزارش شده، هم اکنون ترافیک سنگینی در محور هراز (جهت رفت و برگشت) در محدوده تونل شماره یک و جهت شمال به جنوب محدوده بایجان وجود دارد.

معاون مرکز مدیریت راه های کشور ادامه داد: بعلاوه در محور چالوس در جهت جنوب به شمال بیلقان تا سرودار ترافیک سنگینی گزارش شده است، اما در محور های فیروزکوه و آزاد راه قزوین - رشت در محدوده های رفت و برگشت تردد روانی گزارش شده است.

مخبر اظهار داشت: د ر دیگر محور های مواصلاتی کشور به غیر از ترافیک سنگین آزاد راه قزوین-کرج در محدوده پل فردیس، ترافیکی گزارش نشده و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1820

به "مسدود شدن آزادراه تهران، شمال و ترافیک سنگین تر در جاده چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسدود شدن آزادراه تهران، شمال و ترافیک سنگین تر در جاده چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید