عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس

به گزارش لوکو، خبرنگاران : عرضه اولیه سهام شرکت بهساز کاشانه تهران و در نماد ثبهساز روز چهارشنبه (22 مرداد ماه) در بورس تهران انجام می گردد.

عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش لوکو به نقل از ایرنا، در ماه های اخیر، حمایت دولت از بورس بی سابقه بوده، به طوری که به وسیله عرضه صندوق های ETF با قیمت مناسب، تامین اقتصادی به وسیله این بازار، عرضه سهام شرکت های جدید و نیز آزادسازی سهام عدالت، حمایت همه جانبه ای از بازار سرمایه صورت گرفت.

در این میان، عرضه سهام شرکت های جدید (عرضه اولیه) همواره مورد توجه اهالی بازار سرمایه قرار داشته است، زیرا تا به امروز بیش از 90 درصد از عرضه اولیه هایی که در بورس اجرا شده، سودآور بوده اند به همین دلیل این اقدام همواره در بورس برای فعالان بازار جذابیت داشته است.

آگهی عرضه اولیه سهام شرکت بهساز کاشانه تهران و در نماد ثبهساز امروز منتشر شد که مطابق آن سهام این شرکت در تاریخ چهارشنبه (22 مرداد) تعداد چهار میلیارد و 26 میلیون و 157 هزار و 400 سهم معادل 20 درصد از سهام این شرکت به عنوان پانصد و چهل و چهارمین شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران عرضه خواهد شد.

در این عرضه اولیه به هر کد معاملاتی حداکثر یک هزار سهم در دامنه قیمتی 2 هزار و 90 ریال تا 2 هزار و 200 ریال تعلق می گیرد.

هنگامی که سهام شرکتی برای نخستین بار در بورس عرضه می گردد، به روز اول عرضه سهام، عرضه اولیه گفته می گردد، در این روز درصد مشخصی از کل سهام شرکت برای نخستین بار به وسیله بورس یا فرابورس توسط سرمایه گذاران خریداری می گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1027

به "عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید