سعادتمند: سعی می کنیم در اولین فرصت بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم

به گزارش لوکو، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اولویت اصلی من این است که تا کوتاه ترین زمان ممکن تخصیص لازم در بخش مالی را داشته باشیم.

سعادتمند: سعی می کنیم در اولین فرصت بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم

به گزارش ، احمد سعادتمند پس از انتخاب به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال گفت: به صورت رسمی و با اکثریت اعضای هیئت مدیره اولین جلسه باشگاه در سال جدید برگزار و در نهایت مسئولیت باشگاه استقلال به بنده محول شد. البته برای خلیل زاده نیز آرزوی سلامتی داشته و او نیز مثل خودم به نوعی داغدار بوده و برای وی نیز آرزوی صبر جزیل دارم.

وی افزود: قطعا مسائل و موارد مختلفی در باشگاه وجود دارد و این موارد باید در اولویت موارد اجرایی قرار گیرد و هر چه زودتر و در کمترین فرصت ممکن مسائل را حل و فصل کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال در بحث تامین منابع مالی مسائل زیادی داشته و با برنامه هایی که تبیین شد در تلاش هستیم معضلات مالی را به کمترین حد ممکن برسانیم و این مسائل را حل کنیم.

سعادتمند ادامه داد: بنده علاقه مند بودم شب عید می توانستیم بخشی از تعهدات باشگاه به بازیکنان، کادرفنی و سایر زحمت کشان را پرداخت کنیم، اما متاسفانه این مهم رخ نداد. با این حال اکنون اولویت اصلی من این است که تا کوتاه ترین زمان ممکن تخصیص لازم در بخش مالی را داشته باشیم تا بازیکنان بتوانند با روحیه مناسب آماده و مهیای حضور در مسابقات آینده شوند.

وی گفت: در شرایط کنونی که جهان درگیر ویروس کرونا بوده پیگیری مسائل کمی سخت تر است، اما ما با جدیت پیگیر آرای انضباطی که از سنوات قبل باشگاه را در درگیر کرده هستیم و بنا داریم باشگاه را به سمتی ببریم که بتوانیم نسبت به تامین و رفع مسائل پیش برویم. در نهایت تلاش ما در راستای ایجاد یک باشگاه اصیل که دارای درآمد پایدار و البته زیر ساخت های مناسب باشد، هستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال مطرح نمود: از کادرفنی، سرمربی تیم، کاپیتان و تمامی بازیکنان تشکر می کنم و به عنوان کسی که حامی این عزیزان هستم قطعا پیگیر رفع مسائل خواهم بود. به طور حتم از فرهاد مجیدی به عنوان فرزند استقلال حمایت خواهم کرد و اکنون نیز منتظرم تا وی را در جلسه ای حضوری بیبینم و در خصوص شرایط تیم با او صحبت کرده و اگر چنانچه قرار به رفع ایراداتی در تیم باشد نسبت به آن هر چه زودتر اقدام کنم. کادرفنی و بازیکنان از این پس تنها تمرکزشان در زمین باشد و من به طور ویژه مسائل بیرونی تیم را حل خواهم کرد تا آن ها تنها تمرکزشان به بازی ها باشد. قطعا طی این چند روزه اصلاح ساختار اداری باشگاه در اولویت است و در کنار آن نیز موارد مربوط به انتصابات جدید را اعلام می کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 878

به "سعادتمند: سعی می کنیم در اولین فرصت بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: سعی می کنیم در اولین فرصت بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید