زنگ بی موقع تلفن قاتل مخفی شده در یخچال را لو داد

به گزارش لوکو، قاتلی که از ترس دستگیری داخل یخچال صنعتی یک ساختمان نیمه ساز مخفی شده بود با صدای زنگ گوشی تلفنش در دام پلیس افتاد.

زنگ بی موقع تلفن قاتل مخفی شده در یخچال را لو داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه ایران، مأموران کلانتری 113 بازار خبر درگیری مرگباری را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند. با شروع تحقیقات بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شد.

در بررسی های اولیه مشخص شد پسری 20 ساله با ضربه چاقو به قتل رسیده است. طبق تحقیقات میدانی، عامل این جنایت پسرعموی مقتول بود. بررسی ها نشان می داد که مقتول در ساختمانی در نزدیکی محل جنایت مشغول به کار بوده و شاهدان عینی مدعی بودند پسر جنایتکار پس از قتل به سمت ساختمانی در حال ساخت متواری شده است.

مخفیگاه عجیب

با این احتمال که پسر 17 ساله در ساختمان نیمه ساز مخفی شده باشد، تیم تحقیق شروع به بازرسی ساختمان کرد، اما هیچ رد و اثری از پسر نوجوان در دست نبود که ناگهان صدای زنگ یک تلفن همراه بلند شد. صدای تلفن همراه از داخل یخچال صنعتی به گوش می رسید که در یکی از طبقات ساختمان قرار داشت.

مأموران به سمت صدا رفتند و پس از باز کردن در یخچال صنعتی با پسر نوجوان روبه رو شدند. متهم که چاره ای جز بیان حقیقت نمی دید به قتل پسرعمویش اعتراف کرد و گفت: از بچگی با اردلان بزرگ شدم او مثل برادر بزرگ ترم بود. چند وقت قبل با دختری به نام فتانه آشنا شدم و به او دل بستم. چند ماهی از دوستی مان نگذشته بود که متوجه شدم تولد فتانه است، چون پولی برای تهیه کادوی تولد نداشتم به سراغ اردلان رفتم و از او درخواست پول کردم.

اردلان 200 هزار تومان به من قرض داد. مدتی بعد 100 هزار تومان از بدهی ام را به او برگرداندم و قرار شد مابقی پول را بعدا برگردانم، اما اردلان می گفت که من هیچ مبلغی به او نداده ام و اشتباه می کنم. در جواب اصرارهای من که به او می گفتم 100 هزار تومان از پولت را داده ام گفت باید مدرک نشان دهی که این پول را برگردانده ای، اما من هیچ مدرکی نداشتم که 100 هزار تومان از این پول را به او داده ام. ما مثل برادر بودیم و از یکدیگر دست خط نمی گرفتیم. شب حادثه سر همین مسئله باهم درگیر شدیم و از شدت عصبانیت نمی دانم چه اتفاقی افتاد که با چاقو به او حمله کردم.

متهم نوجوان توضیح داد: به ساختمان نیمه سازی که اردلان در آنجا کار می کرد پناه بردم و داخل یخچال صنعتی مخفی شدم. می خواستم بعد از این که مأموران از محل رفتند، فورا شهر را ترک کنم و به خارج از کشور پناه ببرم که لو رفتم. از شانس بد یادم رفته بود گوشی تلفن همراهم را در حالت بی صدا بگذارم و از آنجایی که دیگر دوستانم از ماجرا باخبر شده بودند با من تماس گرفته بودند تا متوجه شوند اصل ماجرا چه بوده که زنگ آن ها مرا به دام انداخت.

با اعتراف متهم نوجوان به این جنایت، تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1125

به "زنگ بی موقع تلفن قاتل مخفی شده در یخچال را لو داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ بی موقع تلفن قاتل مخفی شده در یخچال را لو داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید