دیلی میل: دولت انگلیس تنها تلفات بیمارستانی را اعلام می کند؛ آمار واقعی بیش از اینها است

به گزارش لوکو، فارس نوشت: یک روزنامه انگلیسی گفت که آمار فوتی های ویروس کرونا در بریتانیا بیشتر از آماری است که مقامات بهداشت و درمان این کشور رسماً اعلام کرده اند.

دیلی میل: دولت انگلیس تنها تلفات بیمارستانی را اعلام می کند؛ آمار واقعی بیش از اینها است

روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی نوشت: مقام های بهداشت و درمان انگلیس تنها آمار فوتی های مرتبط به کرونا که در بیمارستان ها جان خود را از دست داده اند، اعلام می کنند.

این روزنامه انگلیسی نوشت که آمار و ارقام حقیقی مبتلایان و فوتی های ویروس کرونا در انگلیس امروز بعد از آن منتشر می شود که دولت این کشور اعتراف کرد که آمار فوتی یکهزار و 415 نفری که تا به امروز د ر بریتانیا ثبت شده، آمار حقیقی نیست.

بر اساس این گزارش، آمار و ارقام روزانه ای که تعداد تلفات بیماری همه گیر کرونا را ثبت می کند، تأخیر زمانی حدود سه هفته ای دارد.

دفتر آمار ملی انگلیس قرار است امروز (سه شنبه)، آمار مبتلایان و فوتی های انگلستان و ویلز را منتشر کند و تصویر شفاف تری از افرادی که بر اثر ابتلا به کووید-19 در بریتانیا جان خود را از دست دادند، ارائه دهد.

آمار و ارقام جدید هرگونه فوتی که پزشکان به ویروس کرونا مرتبط دانسته اند را صرف نظر از محلی که بیمار در آنجا فوت کرده است، نشان خواهد داد.

طبق گزارش دیلی میل، طبق آمار و ارقام رسمی، با ثبت یکهزار و 409 مورد فوتی مبتلا به کرونا در بریتانیا، مقام های انگلیسی انتظار دارند که طی هفته های آینده افزایش شدیدی در تعداد قربانیان کرونا در این کشور شاهد باشند.

این گزارش ادامه می دهد که دلیل اینکه بریتانیا طی هفته های آینده شاهد افزایش چشمگیر تعداد فوتی های مبتلا به کرونا خواهد بود، این است که حتی آمار و ارقامی که قرار است امروز در خصوص فوتی های کرونا در انگلیس منتشر شود نیز تأخیر زمانی حدود 11 روز خواهد داشت و این 11 روز در واقع زمانی است که نیاز است تا مرگ یک نفر بر اثر کرونا رسماً به ثبت برسد.

طبق گزارش مقام های بهداشت و درمان انگلیس، بیش از 9 هزار نفر روز دوشنبه به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شدند که از پنجشنبه هفته گذشته با 4 هزار و 300 فرد مبتلا تقریباً دو برابر شده است.

دفتر آمار ملی انگلیس، آمار و ارقام خود را از امروز به صورت هفتگی منتشر خواهد کرد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 882

به "دیلی میل: دولت انگلیس تنها تلفات بیمارستانی را اعلام می کند؛ آمار واقعی بیش از اینها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیلی میل: دولت انگلیس تنها تلفات بیمارستانی را اعلام می کند؛ آمار واقعی بیش از اینها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید