خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های شهروند اجرا می شود

به گزارش لوکو، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت شهروند خاطرنشان کرد: با هدف کنترل شیوع ویروس کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه ها اجرا می شود.

خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های شهروند اجرا می شود

به گزارش شامگاه چهارشنبه لوکو از روابط عمومی شرکت شهروند، مهدی امراللهی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند در تشریح این خبر گفت: یکی از راه های جلوگیری از ابتلا به این ویروس رعایت حفظ فاصله در میان شهروندان است لذا فروشگاه های شهروند با نصب برچسب های هشدار دهنده در محل صندوق های پرداخت، لزوم رعایت این فاصله در زمان شیوع همه گیری را به شهروندان یادآوری می کند تا شهروندان بتوانند در فضایی مطمئن و ایمن مایحتاج خود را تامین کنند.

امراللهی افزود: این طرح برای اولین بار در فروشگاه های شهروند اجرایی شده است و با توجه به اینکه شعب شهروند روزانه محل رفت و آمد جمع زیادی از شهروندان است، خود را ملزم می دانیم با رعایت حداکثر نکات بهداشتی ضمن توجه به سلامت مشتریان، از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.

وی شرح داد: حفظ فاصله لازم به میزان حداقل یک متر، باعث می شود موقعیت های کمتری به وجود بیاید تا ویروس کرونا بتواند از فردی به فرد دیگر سرایت کند و ما در تلاش هستیم با توجه به این امر مهم بتوانیم شیوع هرچه بیشتر ویروس را کنترل کنیم.

فروشگاه زنجیره ای شهروند 42 شعبه در پایتخت دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 874

به "خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های شهروند اجرا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های شهروند اجرا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید