جاده های خراسان جنوبی در صدر جدول حوادث

به گزارش لوکو، معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت:بیش از 62 درصد حوادث در سطح جاده های خراسان جنوبی اتفاق افتاده است.

جاده های خراسان جنوبی در صدر جدول حوادث

به گزارش خبرنگار از ، اسعد زاده معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پارسال بیش از 62 درصد حوادث در بستر جاده های استان به وقوع پیوسته است.

اوافزود: با توجه به مقدار حوادث جاده ای در محور های مواصلاتی استان، مانور های جاده ای به طور مستمر برگزار می گردد.

اسعد زاده بابیان اینکه در همین جهت پارسال 52 مانور و تمرین عملیاتی در استان برگزار شده است، اظهار کرد: آمادگی بیشتر و بهبود کیفی عملیات امدادرسانی از جمله اهداف این مانور ها است.

معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ارزیابی توان و قابلیت دستگاه های امدادی در آیتم های مختلف اعم از اطلاع رسانی، هماهنگی و سرعت عمل را از دیگر اهداف مانور دانست و گفت: اجرای اینگونه برنامه ها باعث آنالیز آسیب ها و چالش های موجود و افزایش هماهنگی بین دستگاه های امداد رسان در جهت کاهش صدمات اقتصادی و جانی در سطح راه ها می گردد.

او با اشاره به حوادث جاده ای استان، بیان نمود: پارسال هزار و 15 مورد حادثه در استان به وقوع پیوسته که از این تعداد 632 مورد حوادث جاده ای بوده است.

اسعدزاده با بیان اینکه 62.26 درصد حوادث در جاده ها اتفاق افتاده است اسم کرد: 362 مورد از این حوادث به صورت واژگونی و 182 مورد تصادف رخ به رخ بوده است..

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1730

به "جاده های خراسان جنوبی در صدر جدول حوادث" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده های خراسان جنوبی در صدر جدول حوادث"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید