ترامپ: به طور صد در صد بر داعش چیره شدیم

به گزارش لوکو، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در سخنانی مدعی شد که این کشور به طور صد در صد بر داعش چیره شده است.

ترامپ: به طور صد در صد بر داعش چیره شدیم

به گزارش گروه بین الملل لوکو، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در مراسم معرفی ژنرال مارک میلی به عنوان رئیس ستاد مشترک جدید ارتش آمریکا سخنرانی کرد.

وی در این سخنرانی مدعی شد که آمریکا به طور صد در صد بر داعش چیره شده و ارتش آمریکا در حال حاضر بهتر از هر زمان دیگری است.

رئیس جمهور آمریکا گفت که توانایی هیچ ارتشی در دنیا همتراز توانایی های ارتش آمریکا نیست.

ژنرال مارک میلی که امروز به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا معرفی گردید، جانشین ژنرال جو دانفورد که بازنشسته شده می گردد.

دولت آمریکا اندکی بعد از اشغال گری های داعش ائتلافی را با هدف ادعایی حمله به این گروهک تروریستی تشکیل داد. این ائتلاف، علی رغم تبلیغات گسترده برای تشکیل، موفقیتی در مبارزه با داعش به دست نیاورد.

رئیس جمهور آمریکا چند هفته پیش هم یکبار دیگر تهدید نموده بود در صورتی که کشورهای اروپایی برای تحویل 2500 نیروی داعشی اقدام نکند، آمریکا آنها را آزاد خواهد نمود.

او گفت: ما 2500 پیکارجوی داعش داریم که می خواهیم اروپا تحویل بگیرد، چون آنها داشتند به اروپا، یعنی به داخل فرانسه، به داخل آلمان و مکان های مختلف برمی گشتند. صبر می کنیم ببینیم تحویل می گیرند یا نه. اگر تحویلشان نگیرند احتمالاً مجبور می شویم آزادشان کنیم.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 421

به "ترامپ: به طور صد در صد بر داعش چیره شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: به طور صد در صد بر داعش چیره شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید