تأکید بخشدار کهریزک بر مشخص نرخ اجاره بهای واحدهای عرضه دام در کشتارگاه های روستای گلحصار

به گزارش لوکو، خبرگزاری خبرنگاران- بخشدار کهریزک با اشاره به لزوم ساماندهی واحدهای غیرمجاز عرضه دام گفت: طی بازدید کارشناسان دادگستری و برآورد هزینه اجاره بها، نرخ مصوب باید ارائه گردد.

تأکید بخشدار کهریزک بر مشخص نرخ اجاره بهای واحدهای عرضه دام در کشتارگاه های روستای گلحصار

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از تهران، امین بابایی در جلسه معین تکلیف تعرفه اجاه بها واحدهای مستقر در کشتارگاه های خبرنگارانن تیس و سامان گستر، با اشاره به طرح ساماندهی واحدهای عرضه دام در روستای گلحصار گفت: معضل دام فروشان غیرمجاز برای دو دهه مسائل و آسیب های بسیاری را برای منطقه ایجاد نموده بود که با مطالبه عمومی و دستور فرماندار ویژه شهرستان ری، برخورد با دام فروشان غیرمجاز در راستای مقابله با سودجویان و متخلفان در حوزه دام در دستور کار ویژه نهاده شد.

وی بیان نمود: خوشبختانه با هماهنگی های انجام شده واحدهای عرضه دام غیرمجاز شناسایی و دام های مستقر در این واحدها به منظور ساماندهی به دامپروری خبرنگارانن تیس و سامان گستر انتقال داده شدند.

بخشدار کهریزک ادامه داد: در حال حاضر مهم ترین موضوع در طرح ساماندهی واحدهای غیرمجاز عرضه دام و انتقال آن به واحدهای از پیش معین شده، موضوع اجاره بها و معین نرخ مصوب برای ورود دام از سایر واحدهای عرضه کننده است.

بابایی سپس توضیح داد: طبق توافق واحدهای سامان گستر و خبرنگارانن تیس با نمایندگان واحدهای غیرمجاز عرضه دام مقرر شد ضمن بازدید کارشناسان دادگستری و برآورد هزینه اجاره بها، نرخ مصوب ارائه گردد.

وی در خاتمه با تأکید بر تداوم اقدام قاطع بخشداری کهریزک بر منع فعالیت واحدهای غیرمجاز عرضه دام اعلام کرد: اداره دامپزشکی با اعمال ماده قانونی 628 در راستای تأمین بهداشت عمومی موظف به جمع آوری واحدهای غیرمجاز عرضه دام در روستای گلحصار است.

انتهای پیغام/0421071664

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1268

به "تأکید بخشدار کهریزک بر مشخص نرخ اجاره بهای واحدهای عرضه دام در کشتارگاه های روستای گلحصار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید بخشدار کهریزک بر مشخص نرخ اجاره بهای واحدهای عرضه دام در کشتارگاه های روستای گلحصار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید