بهترین مربیان لیگ نوزدهم

به گزارش لوکو، بررسی عملکرد مربیان در لیگ نوزدهم به تفکیک تیم، حاکی از این است که گل محمدی توانسته با انتقال به پرسپولیس عنوان بهترین را از کالدرون تصاحب کند.

بهترین مربیان لیگ نوزدهم

به گزارش خبرنگاران، لیگ نوزدهم آخرین روزهای خود را سپری می نماید و تنها 5 هفته از این مسابقات باقی مانده است. یکی از اتفاقات مهم فصل جاری جابجایی مکرر مربیان در تیم های مختلف بود به طوری که از پرسپولیس به عنوان قهرمان و صدرنشین فصل جاری نیز از این تغییرات بی نصیب نماندند.

مدارک و شواهد مختلف نشان می دهد که تغییرات مربیان صرفا به خاطر نتایج ضعیف تیم ها نیست و عوامل دیگری از جمله مسائل اقتصادی و حتی ویروس کرونا در این تغییرات موثر بوده است.

به طوری کلی تا به امروز بیش از 30 مربی مختلف در 16 تیم لیگ فزونی حضور داشته اند که یک عدد بسیار عظیم برای لیگ ایران به شمار می رود. در این بین بعضی از تیم ها از تغییرات خود نتایج خوبی کسب کردند اما بعضی علی رغم جابجایی یک یا دو مربی، همچنان در شرایط نامساعدی به سر می برند. تنها تیم هایی مانند سپاهان، فولاد، سایپا و ... تغییری روی نیمکت مربیگری تیم هایشان نداشته اند.

در این گزارش قصد داریم عملکرد مربیان حاضر در لیگ برتر را به تفکیک تیم هایشان آنالیز کنیم. در واقع عملکرد یحیی گل محمدی به طور مجزا در پرسپولیس و شهرخودرو آنالیز شده یا عملکرد عبدالله ویسی در دو تیم شاهین و پیکان به صورت جداگانه در جدولی که در ادامه خواهید دید، آمده است.

طبق این جدول، یحیی گل محمدی که در شهرخودرو نتایج خوبی گرفته بود، توانسته در پرسپولیس بهترین نتایج را کسب کند و در صدر بهترین مربیان فصل جاری قرار گیرد. همچنین مربیان دیگری مانند عبدالله ویسی که در شاهین از 6 بازی فقط یک امتیاز گرفته بود، توانسته در پیکان میانگین امتیازی خود را به بالاتر از عدد یک برساند.

در ادامه جدول بهترین سرمربیان لیگ نوزدهم را مشاهده می کنید: (این جدول بر اساس کارنامه مربیان در بیش از دو بازی محاسبه شده است)

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1088

به "بهترین مربیان لیگ نوزدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مربیان لیگ نوزدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید