بایرامی: بیشتر تیم ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند

به گزارش لوکو، مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان تاکید کرد که بیشتر تیم های لیگ برتری مخالف تعطیلی قطعی مسابقات هستند.

بایرامی: بیشتر تیم ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند

مهرداد بایرامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی لوکو، درباره شرایط فعلی خودش در تعطیلات لیگ برتر گفت: فعلاً که شرایط مثل چند هفته گذشته بوده و تغییری هم نکرده است. در حال حاضر مثل همه بازیکنان به صورت انفرادی تمرین می کنم تا ببینم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. تمرین انفرادی با تمرینات تیمی قابل قیاس نیست اما چاره ای نیست و باید با این شرایط کنار بیاییم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق تعطیلی قطعی مسابقات لیگ برتر است؟ مطرح نمود: من دوست ندارم بازی ها تعطیل شود و این اتفاق ناراحت کننده ای است. فکر می کنم بیشتر تیم ها هم مخالف تعطیلی قطعی مسابقات باشند و امیدوارم که تا چند هفته دیگر این بیماری ریشه کن شود تا همه چیز به حالت طبیعی برشود. فکر می کنم می توان لیگ را با تاخیر به پایان رساند و امیدوارم بازی ها ادامه داشته باشد.

بایرامی در خصوص اینکه آیا در صورت ادامه مسابقات، تیم ها اُفت نخواهند کرد، شرح داد: طبیعتاً بازیکنان و تیم ها اُفت فنی پیدا می کنند اما می توانند از یک زمانی به تیم ها فرصت بدهند تا کمی خودشان را آماده ادامه مسابقات کنند، البته در حال حاضر سلامتی افراد موضوع بسیار مهمی است. همه ما امیدواریم که این بیماری هر چه زودتر از بین برود تا مردم هم دیگر استرس نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 926

به "بایرامی: بیشتر تیم ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرامی: بیشتر تیم ها مخالف تعطیلی قطعی لیگ هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید