ای کاش داوران طوری قضاوت کنند که دیگر نیاز به اعتراف نباشد

به گزارش لوکو، رضا حسن زاده در مصاحبه با خبرنگاران گفت: اعتراف اکبریان حداقل اثبات کرد که از استقلال حقی ضایع شده که اگر اینگونه نبود قطعا شرایط و سرنوشت لیگ تغییر می کرد. داوران از این قبیل اشتباهات زیاد در حق استقلال داشته اند و اکبریان یک تابو را شکست و حداقل به یک اشتباه بزرگ اعتراف کرد.

ای کاش داوران طوری قضاوت کنند که دیگر نیاز به اعتراف نباشد

وی افزود: اگر قرار باشد سایر داوران هم اعترافاتی داشته باشند، آنوقت مشخص خواهد شد که چه امتیازاتی در این سالها از کف استقلال رفته است و حتی شاید عناوین و افتخاراتی که به واسطه این اشتباهات کسب نشدند.

پیشکسوت آبی پوشان شرح داد: نباید به سایر داوران توصیه می کردند مصاحبه ننمایند این تصمیم ابهامات را در خصوص داوری ها بیشتر می کند. مگر نه این که اشتباه جزئی از داوری است، پس اگر این اشتباهات سهوا بوده باشد ایرادی ندارد که داوران به آنها اشاره نمایند. اتفاقا این صحبتها را باید از جنبه مثبت نگریست چون اگر داوری با قصد و غرض سوت اشتباهی زده باشد به آن اعتراف نخواهد کرد.

مدافع پیشین آبی پوشان در خصوص ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی برای استقلال و پرسپولیس گفت: این قانون هم خوب است و هم بد. از یک سو می بینیم دیگر تیم ها این حق را دارند و این ممنوعیت فقط برای سرخابی ها اعمال خواهد شد و این می تواند یک اجحاف در حق این دو تیم باشد. اما از یک سو می بینیم در گذشته تعداد زیادی بازیکن بی کیفیت به این تیم آمده اند که چیزی جز بار مالی نداشته اند و حالا این دو تیم باید بودجه زیادی برای پرداخت به این بازیکنان بی کیفیت تلف نمایند.

حسن زاده در خصوص احتمال شروع دوباره لیگ نیز بیان داشت: من نمی دانم فدراسیون قرار است چه تصمیمی در این خصوص بگیرد. اما امیدوارم تصمیم گیری در این خصوص آزمون و خطا نباشد و در آینده بابت تصمیمی که گرفته می شود پشیمانی به بار نیاید. این یکی از مهم ترین تصمیماتی است که فدراسیون فوتبال به اتخاد آن مبادرت می ورزد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 976

به "ای کاش داوران طوری قضاوت کنند که دیگر نیاز به اعتراف نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ای کاش داوران طوری قضاوت کنند که دیگر نیاز به اعتراف نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید