اکران نوروزی فیلم خوب ،بد، جلف قطعی شد

به گزارش لوکو، با اعلام اینکه فیلم خوب، بد، جلف به عنوان اولین اکران نوروزی بر پرده سینما ها می رود، نحوه معین برنامه سینماها در عید سال 96 هم معین شد.

اکران نوروزی فیلم خوب ،بد، جلف قطعی شد

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه 18 بهمن ماه این شورا در گفت وگویی با ایسنا بیان نمود: فیلم خوب، بد، جلف اکران خود را به عنوان اولین فیلم نوروزی از 27 بهمن ماه در گروه سینمایی زندگی شروع می نماید. او در پاسخ به اینکه سال جاری چند فیلم برای اکران نوروزی به سینماها می آیند؟ گفت: 6 سرگروه در نظر گرفته شده است که فعلا فقط یک فیلم که همان خوب، بد، جلف به کارگردانی پیمان قاسم خانی باشد، تعیین شده است.

وی در این باره شرح داد: برای برنامه نوروز سال 96 مقرر شد فیلم هایی که پروانه نمایش دارند و فیلم هایی که در بخش چشم انداز سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته اند دفاتر توزیع و تهیه نمایندگان آن ها، پیشنهاد خود را برای اکران به صورت کتبی به شورای صنفی نمایش ارائه نمایند. فرجی درباره دیگر فیلم هایی که اکران آن ها پس از جشنواره فجر شروع می گردد، اضافه کرد: فیلم مبارک محمدرضا نجفی امامی پس از جشنواره در گروه سینمایی آزادی، فیلم جشن تولد عباس لاجوردی پس از جشنواره در گروه آزاد به نمایش درمی آید. وی ادامه داد: همچنین فیلم افسونگر حسین تبریزی در سرگروه ماندانا از 27 بهمن ماه اکران خود را شروع می نماید و فیلم ماحی داود خیام هم پس از جشنواره در گروه آزاد به اکران می رسد. البته این فیلم پس از پایان نمایش فیلم شاباش در سرگروه آفریقا اکران خواهد شد.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1249

به "اکران نوروزی فیلم خوب ،بد، جلف قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران نوروزی فیلم خوب ،بد، جلف قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید