اعلام نتیجه افزایش ساعت طرح ترافیک در تهران

به گزارش لوکو، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: از زمانی که افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران اجرایی شده 20 درصد از ازدحام خودرو ها در سطح شهر در محدوده طرح ترافیک و 10 درصد خارج از محدوده طرح ترافیک کاسته است.

اعلام نتیجه افزایش ساعت طرح ترافیک در تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره افزایش ساعات طرح ترافیک و ممنوعیت تردد شبانه گفت: درخواست شهرداری تهران مبنی بر لغو ساعات ممنوعیت تردد شبانه است و این موضوع به وسیله شهرداری در ستاد کرونا هم مطرح شده است.

وی اضافه نمود: علیرغم اینکه بسیاری مخالف اجرای ممنوعیت طرح تردد شبانه هستند دلیل تاخیر در لغو این موضوع را نمی دانیم و اگر این مسئله رفع نشود شاهد افزایش هر چه بیشتر ترافیک در ساعات قبل از اجرای طرح هستیم.

وی در خصوص افزایش ساعات طرح ترافیک در تهران گفت: از زمانی که ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران اجرایی شده نتیجه خوبی به همراه داشته است و 20 درصد از ازدحام خودرو ها در سطح شهر در محدوده طرح ترافیک و 10 درصد خارج از محدوده طرح ترافیک کاسته است.

معاون شهردار تهران گفت: پیش بینی ما کاهش هرچه بیشتر سفر های غیر ضروری با اجرای افزایش ساعات طرح ترافیک بود که خوشبختانه بر اساس برآورد های انجام گرفته سفر های غیرضروری 20 تا 18 درصد کاهش یافته است.

وی گفت: بسیاری از شهروندان از ترافیک های طولانی در مرکز همزمان با کاهش ساعات طرح ترافیک گلایه مند بودند و بعضی هم اکنون منتقد هستند که چرا طرح ترافیک ساعات آن بیشتر شده است، ولی به طور کلی بر اساس آنچه که نمایندگان حوزه سلامت نیز مطرح نموده اند کاهش ساعات طرح ترافیک چندان اثری بر روی کاهش کرونا نداشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: luku.ir شناسه مطلب: 1843

به "اعلام نتیجه افزایش ساعت طرح ترافیک در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتیجه افزایش ساعت طرح ترافیک در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید