اردوغان خطاب به آمریکا: خیلی زود می فهمید اشتباه کردید، توان عبور از بحران را داریم

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با اشاره به بحران لیر در این کشور گفت حمله به اقتصاد ترکیه هیچ فرقی با حمله به پرچم آن را ندارد. وی همچنین خطاب به آمریکا گفت: به زودی می فهمید اشتباه نموده اید.

اردوغان خطاب به آمریکا: خیلی زود می فهمید اشتباه کردید، توان عبور از بحران را داریم

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری رویترز، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به مناسبت عید قربان گفت: هدف از بحران اخیر ارزی به زانو در آوردن ترکیه و مردمش است.

وی اضافه کرد: کسانی که فکر می نمایند از طریق ارزش ارز ترکیه مردم ما را به تسلیم شدن وادار می نمایند بدانند به زودی می فهمید اشتباه کردید.

او با بیان اینکه حمله به اقتصاد ترکیه هیچ فرقی با حمله به پرچم آن ندارد، تاکید نمود که ترکیه توان و قابلیت غلبه بر این بحران را دارد.

اردوغان اعلام نمود: حمله به اقتصاد کشورمان همانند حمله به اذان و پرچم کشورمان است و هیچ فرقی ندارد. هدف به زانو درآوردن ملت ترکیه است.

وی در پیامی به مناسبت عید قربان گفت: ترکیه تاکنون به خاطر ملتی که توانسته است در طول سالیان گذشته چه در روزهای خوب و چه در روزهای بد با یکدیگر متحد باشند و با وحدت و یک صدا در برابر مشکلات ایستاده اند، به حیات خود ادامه داده است.

او اضافه کرد: امروز نیز ملت ترکیه باید چنین موضعی از خود نشان دهند و حملات انجام گردیده علیه اذان و پرچم کشورمان را با عزمی استوار با قاطعیت و با هوشیاری پشت سر بگذارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اردوغان خطاب به آمریکا: خیلی زود می فهمید اشتباه کردید، توان عبور از بحران را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اردوغان خطاب به آمریکا: خیلی زود می فهمید اشتباه کردید، توان عبور از بحران را داریم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید